Beykozdaki üretim tesisimizde 300 farklı çeşidimiz ile Pastacılık ve Unlu Mamül üretimi yapmaktayız. Geleneksel lezzetlerin merkezi konumundaki Eminönü’de ve Kadıköy Moda’da şubelerimiz bulunmakta. Ürünlerimiz Türkiye de ilk olarak orijinal tarifleriyle alanında uzman yabancı şeflerimiz tarafından üretilmektedir.

Gurmania

Title Image

Uluslararası Gıda Güvenliği Belgemiz

Dünyada gıda ve içecek endüstrisi ile ilgili en önemli sertifikalardan biri olan FSSC 22000 sertifikasyona sahip olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz .
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Gurmania ailesi olarak, bize duyduğunuz güveni FSSC 22000 Uluslararası Gıda Güvenliği Sertifikası ile taçlandırdık. Birbirinden leziz ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin en keyifli anlarına eşlik etmekten gurur duyuyoruz.

Geleneksel Alman, İsviçre ve Avusturya lezzetlerini kendi ürettiğimiz malzemelerimizle şekillendiriyor, birbirinden leziz ürünlerimizi misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz. Hem hizmet hem üretim sektöründe hizmet vermenin sorumluluğunun bilincindeyiz.

FSSC 22000 Uluslararası Gıda Güvenliği Sistemi Belgesi

  • FSSC 22000 Uluslararası Gıda Güvenliği Sertifikası, firmamızın gıda güvenliği sorumluluklarını geniş ve kapsamlı bir çerçevede yerine getirdiğini belgeler.
  • FSSC 22000, Global Gıda Güvenliği Girişimi (GFSI) tarafından tamamen tanınmakta ve mevcut ISO Standartlarına dayanmaktadır.
  • FSSC 22000, Gurmania’nın, müşterilerinin ve tüketicilerinin gereksinimlerini karşılayan sağlam bir Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine sahip olduğunu gösterir.

Detaylı Bilgi: http://www.fssc22000.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Product added successful