Beykozdaki üretim tesisimizde 300 farklı çeşidimiz ile Pastacılık ve Unlu Mamül üretimi yapmaktayız. Geleneksel lezzetlerin merkezi konumundaki Eminönü’de ve Kadıköy Moda’da şubelerimiz bulunmakta. Ürünlerimiz Türkiye de ilk olarak orijinal tarifleriyle alanında uzman yabancı şeflerimiz tarafından üretilmektedir.

Gurmania

Bizi Takip Edin
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bu lezzeti seveceksiniz

Kalite ve güzel pişirme sanatı birbirleriyle birleştirildiğinde gerçek lezzet ortaya çıkar. Topfengolatsche Gurmania’da deneyin, pişman olmayacaksınız.

İçi özel peynir dolgulu ve üzümlü. Üzeri vanilya ile servis ettiğimiz Alman mutfağının klasiklerinden olan Topfengolatsche denemenizi tavsiye ediyoruz. Türkiye’de eşi benzeri olmayan lezzetleri alanında uzman yabancı cheflerimiz ve orijinal reçetesine uygun hazırladığımız ürünlerimiz ile sizlere mükemmel lezzetler sunuyoruz.

Tarlasında seçtik ayağınıza getirdik

Gurmania’da yiyeceğiniz muhteşem Topfengolatsche yanında içeceğiniz kahvenizi özel olarak seçtik.

Dünyada kahve üretiminin lideri Brezilya’dan sayılı kooperatifler aracılığıyla bizzat tarlada seçtiğimiz kahveleri müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Arabica kalibre kahve çekirdeklerimizle kahvede kalite ve lezzeti buluşturuyor tatlılarınızın yanına eşsiz bir tat daha sunuyoruz.

Aşık eden bir lezzet

Böylesine bir lezzeti Gurmania’dan başka yerde bulamazsınız.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Product added successful