Beykozdaki üretim tesisimizde 300 farklı çeşidimiz ile Pastacılık ve Unlu Mamül üretimi yapmaktayız. Geleneksel lezzetlerin merkezi konumundaki Eminönü’de ve Kadıköy Moda’da şubelerimiz bulunmakta. Ürünlerimiz Türkiye de ilk olarak orijinal tarifleriyle alanında uzman yabancı şeflerimiz tarafından üretilmektedir.

Gurmania

Eşsiz lezzetleri buluşturan pastalar

Pastayı bir de Gurmania’da deneyin. VAZGEÇEMEYECEKSİNİZ!..

En özel lezzetleri müşterilerimize sunduğumuz Gurmania’da yiyeceğiniz pastalar bir başka… “Sanki hiç pasta yememişiz” dedirtecek lezzetleri sizlerle buluşturuyoruz. Muhteşem Beyoğlu Çikolatası, eşsiz Cihangir Cevizli ve diğer pasta çeşitlerimiz ile marmelatını meyvelerden yaptığımız cheesecakelerimizin müdavimi olacaksınız.

Aslında bu tarz konularda hakkında sık sık yorum yapmıyorum. Ama burada yediğim şeyler… Harika Hayatımın geri kalanında yemeği planladığım muhteşem tatlar var…

Semra Köylü Moda Şubesi

Herkesin keyif aldığı muhteşem 35. doğum günü pastam için hepinize teşekkür ediyorum… Not: Berlinerlerleriniz gerçekten çok güzel. Benim favorim frambuazlı berliner.

Kader Kaçmaz Eminönü Şubesi

Berlinerleriniz hakkında yazmak istedim. Tatları harika… Öğle aralarında yediğim Frambuaz ve çikolatalı berlinerlerinizden artık aileme de götürüyorum. Çocuklarda bayıldı...

Serdar Sönmeztürk Eminönü Şubesi
Product added successful