Beykozdaki üretim tesisimizde 300 farklı çeşidimiz ile Pastacılık ve Unlu Mamül üretimi yapmaktayız. Geleneksel lezzetlerin merkezi konumundaki Eminönü’de ve Kadıköy Moda’da şubelerimiz bulunmakta. Ürünlerimiz Türkiye de ilk olarak orijinal tarifleriyle alanında uzman yabancı şeflerimiz tarafından üretilmektedir.

Gurmania

Title Image

Neden Gurmania?

Yorgunluk kahvenizi içebilecek en ferah yerdesiniz. Üstelik kahvenizi tatlandırıyor, yanında çeşit çeşit lezzetler sunuyoruz.

Mutlulukla ilgili size özel tariflerimiz var

Çünkü Gurmania Alman, İsviçre ve Avusturya tariflerinin orijinal reçetelerini Türk tereyağı, unu, cevizi, çikolatasıyla buluşturdu. Ortaya başka hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetler çıktı. Bir bahaneyle şubelerimize gelin ve Berlinerlerimizi, Kruvasanımızı, Viyana Dondurmamızı, Beyoğlu Çikolatalı Pastamızı bir deneyin… Pişman olmayacaksınız…

Eminönü’de ya da Kapalıçarşı civarlarında alışverişe çıktınız ve mola verecek bir mekân arıyorsunuz… Yorgunluk kahvenizi içebilecek en ferah yerdesiniz. Üstelik kahvenizi tatlandırıyor, yanında çeşit çeşit lezzetler sunuyoruz. Moda’da liseden arkadaşlarınızla buluştunuz… Yıllarca görüşmemişsiniz, konuşacak çok şey var ama konuya nereden gireceğinizi bilmiyorsunuz… Gurmania’da sipariş ettiğiniz Berliner’i tattığınız anda muhabbetiniz tatlanacak.
İlk denemenizin nedeni ne olursa olsun Gurmania’nın lezzetlerinden vazgeçemeyeceğinizden eminiz. Olabildiğince az tüketmeye çalıştığınız tatlının en azından kaliteli ve sağlıklısıyla sizi buluşturmak için çabalıyoruz. Sıkı bir diyetten sonra kendinizi en özel lezzetlerle şımartabilin diye Gurmania var.

Aşık eden bir lezzet...

Alman mutfağının klasiklerinden Berliner... Böylesine bir lezzeti Gurmania’dan başka yerde bulamazsınız.

Product added successful