Beykozdaki üretim tesisimizde 300 farklı çeşidimiz ile Pastacılık ve Unlu Mamül üretimi yapmaktayız. Geleneksel lezzetlerin merkezi konumundaki Eminönü’de ve Kadıköy Moda’da şubelerimiz bulunmakta. Ürünlerimiz Türkiye de ilk olarak orijinal tarifleriyle alanında uzman yabancı şeflerimiz tarafından üretilmektedir.

Gurmania

Bizi Takip Edin
Title Image

Müşterilerimiz ne diyor?

Geleneksel Alman, İsviçre ve Avusturya lezzetlerini kendi ürettiğimiz malzemelerimizle şekillendiriyor, misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Siz de görüş ve önerlerinizi paylaşın...

 
 
 
 
 
 
Not: E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. (*) ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Hilal D. wrote on 30 Eylül 2018:
Merhaba, dün Kadıköy şubenize gittim ve Brezel almak istedim ama maalesef sizde Brezel yokmuş. Bir hayal kırıklığı ile şubenizen ayrıldım. Berliner aldım, onlara diyecek birşey yok. Çok beğendim ama madem Alman ürünü satıyorsunuz neden en klasik olan Brezel satmıyorsunuz. Ustalarınız Almanmış, onlar bu işten anlar. Bence bunu değerlendirin. İnsanlar Brezel almak için İstiklal Caddesindeki Alman Kitap Evine gidiyorlar. Bir de Käsekuchen olsa mükemmel olur ama burada bildiğimiz değil, Alman usulü. Teşekkür ederim İyi çalışmalar Hilal
... Toggle this metabox.
Cheflerimiz uç noktalardaki o eşsiz lezzetleri yakalamak için mutfakta sınırları zorluyorlar.

Gurmania Hakkında

Sağlık ve lezzeti buluşturduğumuz şubelerimizde, 7'den 70'de her damak zevkine uygun tatlarla hizmet vermekteyiz.

Beykozdaki üretim tesisimizde 300 farklı çeşidimiz ile Pastacılık ve Unlu Mamül üretimi yapmaktayız. Geleneksel lezzetlerin merkezi konumundaki Eminönü’de, Kapalıçarşı’da ve Kadıköy Moda’da şubelerimiz bulunmakta. Ürünlerimiz Türkiye de ilk olarak orijinal tarifleriyle alanında uzman yabancı cheflerimiz tarafından üretilmektedir.

Aşık eden bir lezzet

Berliner'in en mükemmel hali sadece Gurmania'da

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Product added successful