Beykozdaki üretim tesisimizde 300 farklı çeşidimiz ile Pastacılık ve Unlu Mamül üretimi yapmaktayız. Geleneksel lezzetlerin merkezi konumundaki Eminönü’de ve Kadıköy Moda’da şubelerimiz bulunmakta. Ürünlerimiz Türkiye de ilk olarak orijinal tarifleriyle alanında uzman yabancı şeflerimiz tarafından üretilmektedir.

Gurmania

Title Image

Franchising

Franchasing ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Kısa süre içerisinde bilgilendirme yapılacaktır.

Geleneksel Alman, İsviçre ve Avusturya tatlılarını ülkemize tattırmak için çıktığımız yolda bugün eşsiz lezzetlerimiz ile olasılık sınırlarını genişletiyoruz.

Sizde bayimiz olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Davet ediyoruz...

Geleneksel Alman, İsviçre ve Avusturya tatlılarını ülkemize tattırmak için çıktığımız yolda bugün eşsiz lezzetlerimiz ile olasılık sınırlarını genişletiyoruz. SİZLERİ; Başarılı bir girişim için gereken tüm unsurları çatısında toplayan GURMANIA'nın, marka bilinirliğini birlikte hızlandırmaya; 'Bir Dünya Markası olarak GURMANIA' vizyonunu birlikte çizmeye davet ediyoruz...

Beykozdaki üretim tesisimizde 300 farklı çeşidimiz ile Pastacılık ve Unlu Mamül üretimi yapmaktayız. Geleneksel lezzetlerin merkezi konumundaki Eminönü’de, Kapalıçarşı’da ve Kadıköy Moda’da şubelerimiz bulunmakta. Ürünlerimiz Türkiye de ilk olarak orijinal tarifleriyle alanında uzman yabancı cheflerimiz tarafından üretilmektedir. Türkiye’de eşi benzeri olmayan lezzetleri tüketiciye birinci sınıf kalite ile ulaştırma hedefimize yaklaştıkça firmamız da adını, efsane markalar listesine yazdırmaya yaklaşıyor…

Sizde bayimiz olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gurmania ailesine katılmak ve franchise ağının bir parçası olmak için, sizi tanımamıza ve başvurunuzu değerlendirmemize imkan tanımak üzere aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmanızı rica ederiz. Vereceğiniz bilgiler, firmamızca gizli tutulacak ve başvuru değerlendirmesi dışında kullanılmayacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

 
Product added successful