Beykozdaki üretim tesisimizde 300 farklı çeşidimiz ile Pastacılık ve Unlu Mamül üretimi yapmaktayız. Geleneksel lezzetlerin merkezi konumundaki Eminönü’de ve Kadıköy Moda’da şubelerimiz bulunmakta. Ürünlerimiz Türkiye de ilk olarak orijinal tarifleriyle alanında uzman yabancı şeflerimiz tarafından üretilmektedir.

Gurmania

Title Image

Değerlerimiz

Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla, yepyeni lezzetleri her yaştan misafirlerimizin beğenisine sunmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz.

Gurmania olarak önceliğimiz, sizlerin en keyifli anlarına eşlik etmek...

Geleneksel Alman, İsviçre ve Avusturya lezzetlerini kendi ürettiğimiz malzemelerimizle şekillendiriyor, birbirinden leziz ürünlerimizi misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz. Hem hizmet hem üretim sektöründe hizmet vermenin sorumluluğunun bilincindeyiz. Gurmania olarak önceliğimiz, misafirlerimizin en keyifli anlarına eşlik etmek.

Ürünlerimizin kalitesi ve lezzetinin yanı sıra misafirlerimizin güler yüzlü ve sıcak bir hizmet alması ve memnun kalarak şubelerimizden ayrılması birinci hedefimiz.

Ürünlerimizin oluşum aşamasından müsafirlerimize ulaşana kadar taviz vermediğimiz süreç söyle işliyor:

  • Orijinal reçetelerine uygun, sağlıklı ve en kaliteli malzemelerle buluşturduğumuz tarifler, alanında uzman cheflerimiz tarafından hazırlanıyor.
  • Ürünlerimizde kullandığımız ham maddelerimiz, gıda güvenliği ve kalite yönetim sistemleri sürecinden titizlikle geçtikten misafirlerimizin beğenisine sunuluyor.
  • Hiçbir koruyucu katkı maddesine yer vermediğimiz ürünlerimiz günlük olarak raflardaki yerini alıyor.
  • Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla, yepyeni lezzetleri her yaştan misafirlerimizin beğenisine sunmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz.

 

Product added successful