Beykozdaki üretim tesisimizde 300 farklı çeşidimiz ile Pastacılık ve Unlu Mamül üretimi yapmaktayız. Geleneksel lezzetlerin merkezi konumundaki Eminönü’de ve Kadıköy Moda’da şubelerimiz bulunmakta. Ürünlerimiz Türkiye de ilk olarak orijinal tarifleriyle alanında uzman yabancı şeflerimiz tarafından üretilmektedir.

Gurmania

Berliner'in en mükemmel hali

sadece Gurmania'da

İçi marmelat ve çikolata ile dolu bu hamur toplarının lezzetinden hiç şüpheniz olmasın! Alman mutfağının klasiklerinden Berliner’in böylesini Gurmania’dan başka yerde bulamazsınız. Orijinal reçetesine göre hazırladığımız tereyağlı hamuru yine kendi üretimimiz marmelatla buluşturduk. Kayısı ve çilek marmelatlı; frambuaz, çikolata ve vanilya çeşitleriyle beğeninize sunduğumuz Berliner’i bir kere denedikten sonra asla vazgeçemeyeceksiniz.

Marmelatlar: Glikoz içermeyen marmelatlarımızı taze meyvelerden özenle seçerek kendi bünyemizde yapıyoruz. 0

Çikolatalar: Nestle ve Nutella ürünleri kullanılmaktadır. 0

BERLİNER'DE

OLASILIK SINIRLARI GENİŞLİYOR

Geleneksel Alman, İsviçre ve Avusturya tatlılarını ülkemize tattırmak için çıktığımız yolda, özel olarak seçilen taze meyvelerden yaptığımız marmelatlarla dolu berlinerlerimizden vazgeçemeyeceksiniz.

Tadını çıkarın...

Biz, sevdiğimiz işi yaparken iyi vakit geçiriyoruz ve ziyaretçilerimize dünya mutfaklarının eşsiz tarifleriyle hazırlanmış mükemmel lezzetler sunuyoruz.

Ama bahsetmek istediğimiz şey aslında vizyonumuz. Ve bu vizyon Gurmania kurulduğu andan itibaren bizi etkilemekte. Aslında hepimizin gelecekle ilgili kaygıları var. Bizler gelecek kaygılarımızı bir kenara bırakıyoruz. Gelecek bizim için eşsiz tariflerle hazırlanmış bir Berliner’dir… Çünkü geleceğe yürürken her zaman ilham ve cesarete ihtiyacınız olacak.

Product added successful